ÜRETİM

Bonegraft’in modern üretim tesislerinde üretim, paketleme ve Ar-Ge amaçlı, tamamı elektronik kontrollü; sıcaklık, basınç, hava değişim hızı ve benzeri tüm üretim parametreleri için 7 gün 24 saat gerçek zamanlı olarak gözlenen ISO-7 (Class 10000) temiz oda kullanılmaktadır.

Üretim süreçlerinde kullanılan tüm ham madde ve ekipmanlar, teknolojik açıdan en üst düzeyde bulunan Avrupa ve Amerikan menşeili firmalardan temin edilmekte ve bu şekilde ürünlerimizde mümkün olan en yüksek düzeyde kalite hedeflenmektedir.

Firmamız, TSE onaylı TS EN ISO 13485 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir. Ürünlerimiz, üretim şartlarında en yüksek seviyedeki güvenlik standartlarının uygulandığı Sınıf III Tıbbi Cihaz olarak CE işaretini taşımaktadır. Ürün kalite kontrol testleri yurt içi ve yurt dışı saygın üniversite ve test kuruluşlarında yapılmaktadır. Sterilizasyon sürecimizin test ve validasyonları ise uzman kuruluşlarda gerçekleştirilmektedir.

Temiz oda paketleme sürecimiz kendi bünyemizde gerçekleştirilmektedir. Tüm ürünlerimiz, paketleme için özel tasarlanmış, ISO-7 (Class 10000) temiz odamızda otomatik olarak formlama ve kapatma yapabilen özel bir sistem ile paketlenmekte, bu şekilde süreçteki kontaminasyon riskleri minimuma indirilmektedir.